Діти з Тернопілщини вирушили на відпочинок у Аджарію (фото)

Діти з Тернопілщини вирушили на відпочинок у Аджарію (фото)

Групу із 19 дітей проводжали біля Катедрального собору Тернополя. На щасливу дорогу та добрий відпочинок їх поблагословили священнослужителі.

a3

 

Серед них діти із родин загиблих, поранених бійців, тих, хто перебував та ще нині перебуває на передовій фронту. Ця поїздка стала можливою завдяки Тернопільській обласній раді та Верховній Раді Автономної Республіки Аджарія (Грузія).

«Діти, чиї батьки чи брати нині боронять нашу державу, особливо гостро сприймають події на сході. Без сумніву, їх потрібно  відволікти від переживань, їм потрібні позитивні емоції. І досягти цього можна такими подорожами, – зазначив голова обласної ради Василь Хомінець. – Грузинські друзі забезпечать діткам активний, цікавий, насичений відпочинок. Їхнє перебування в Аджарії вони стовідсотково беруть на себе. Обласна рада подбала про трансфер до Борисполя і літаком до Батумі і назад».

Діти у дорогу  взяли із собою український стяг, вишиванки та сувеніри для грузинських однолітків, з якими обов’язково поспілкуються. Сьогодні пізно ввечері тернополян зустрічатиме Батумі.

Нагадаємо, наприкінці травня на звернення Василя Хомінця Автономна Республіка Аджарія прийняла на оздоровлення та реабілітацію 20 тернополян, які були поранені, захищаючи нашу державу. Під час перебування у Тернополі на День незалежності голова Верховної Ради Аджарії Автанділ Берідзе відгукнувся і на прохання  прийняти дітей родин тернопільських захисників.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *