Дітям переселенців подарували шкільне приладдя

Дітям переселенців подарували шкільне приладдя

Напередодні Першого вересня сім’ям, які переїхали до Тернополя з Криму, східних регіонів країни, сім’ям учасників Антитерористичної операції, багатодітним родинам подарували шкільне приладдя та одяг.

За словами голови Тернопільської ОДА Олега Сиротюка, в рамках акції планують охопити 100 дітей.

“Сподіваємося, що ці подарунки будуть кроком на зустріч до тих переселених сімей, що вони відчують нашу турботу та піклування. Ми робимо усе необхідне, щоб на Тернопільщині вони почувалися як вдома”, – додав він.

Голова ОДА відвідав сім’ю, яка переїхала з Бахчисарайського району АР Крим. Марія Плачинда разом з сім’єю переселилися одними з перших. Вони уже облаштувалися, знайшли роботу, діти оформили у школу та дитячий садочок. Пані Марія розповідає, що у Тернополі їм живеться добре, проте діти сумують за домом. Коли все налагодиться, хочуть повернутися у рідний Бахчисарай. Шкільному приладдю зраділи  і діти, і батьки.

 Також сьогодні отримали допомогу дві багатодітні сім’ї з Тернополя. Це сім’я Задойонних, у якій виховують 9 дітей та сім’я Кобринович, яка має 5 дітей. В обох родинах є першокласники. Сім’ї отримали рюкзаки з канцтоварами та одяг

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *