Для тернопільських школярів проведуть навчально-польові збори

Для тернопільських школярів проведуть навчально-польові збори

Виконком Тернопільської міської ради прийняв рішення «Про організацію і проведення начально-польових зборів із предмету «Захист Вітчизни». Про це повідомили у прес-службі мерії. Відповідно до документа, у 2016 році для юнаків та дівчат будуть проведенні триденні навчання з медико-санітарної підготовки та захисту Вітчизни задля закріплення набутих під час освітнього процесу навиків.

«Триденні навчально-польові збори відбуватимуться з 25 лютого по 25 травня 2016 року, відповідно до розробленого графіку, у Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Горбачевського. Спершу тернопільські школярі теоретичну частину медико-санітарної підготовки вивчатимуть у навчальних закладах, а потім, практично вдосконалюватимуть отримані знання в медичному університеті»,-  розповів міський голова Сергій Надал.

Також цим рішенням запропоновано об’єднаному міськвійськомату забезпечити навчально-методичне керівництво навчально-польовими зборами, організувати і провести з юнаками навчальні стрільби з автомата.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares