Дніпряни знову «побили» гірників

dd-sd

«Шахтар» – «Дніпро» – 0:2

Вдруге у сезоні дніпропетровці виграли у чинного чемпіона Прем’єр-ліги

Центральний матч туру відповідав усім вимогам: обережний початок, обопільно гострі дії на чужій половині поля, доволі жорсткий силовий футбол та індивідуальна майстерність.

До перерви суперники по черзі створювали нагоди для взяття воріт. Примітно, що «Дніпро» на своїй половині поля позбавив звичних козирів супротивника, а на чужій наполегливо використовував навіси та гру головою. Спочатку удари гостей без особливих труднощів нейтралізував голкіпер господарів, але невдовзі подача Руслана Ротаня зі штрафного стала результативною: Артем Федецький випередив усіх – 0:1.

Звичайно, що після перерви опоненти були змушені діяли кожен за власним сценарієм. Тренер гірняків мусив ризикувати, знявши по черзі для посилення атаки двох опорних півзахисників.  Та на цьому нещастя  господарів не закінчилися – через травму захисника під завісу гри «Шахтар» опинився у меншості, оскільки три заміни відбулись раніше.

Гості змогли розіграти зайвого гравця і їх нападник встановив остаточний рахунок матчу – 0:2. Тепер за втраченими очками «Дніпро» та «Шахтар» стоять на рівних.

«Чорноморець» – «Таврія» – 0:0

Одеська команда не зуміла вдома переграти аутсайдера та гідно привітати з днем народження свого наставника Романа Григорчука. Натомість, гостьова нічия дозволила «Таврії» залишити останній рядок у турнірній таблиці.

«Динамо» – «Металург» З. – 4:0

Важкий перший тайм динамівців завершився трудовим м’ячем, після чого справу було практично вирішено.

«Зоря» – «Металург» Д. – 0:4

Переконливий виграш донеччан у Луганську дозволяє команді випередити одного зі своїх головних конкурентів.

«Волинь» – «Ворскла» – 0:0

Надрезультативна нічия цих команд у Полтаві у першому колі змагань змінилась у Луцьку безгольовим поділом очок.

«Говерла» – «Карпати» – 1:0

Вдалий весняний старт ужгородців дозволяє їм відірватись від аутсайдерів на солідну дистанцію.

ФК «Іллічівець» не брав участі у турі у зв’язку з виключенням ФК «Арсенал» зі змагань.

Матч «Севастополь» – «Металіст» у зв’язку із ситуацією, що склалася на території півострова Крим, та враховуючи позицію керівництва ФК «Севастополь», перенесено на пізніший термін.

Дата і час початку гри будуть визначені додатково.