До кінця 2014 року борг України складе 700 мільярдів гривень

До кінця 2014 року борг України складе 700 мільярдів гривень

борг УкраїниПолітика, яку проводить влада України, призведе до зростання боргу України до 700 млрд. гривень до кінця 2014 року. Про це заявив народний депутат від «УДАРу» Віктор Пинзеник, повідомляє прес-служба партії.

За словами Віктора Пинзеника, наразі отримання кредиту у розмірі 15 млрд. доларів від Росії влада України намагається представити суспільству як велику перемогу. «Мені хочеться підготувати проект указу такого змісту: «За видатний внесок у серйозне нарощування боргової петлі України та її громадян присвоїти звання «Герой України». І далі список додати. Мені ридати від цього хочеться», – сказав депутат.

Політик зазначив, що влада України вдається до жахливих кроків: «Учора Міністерство фінансів здійснило позику у сумі 184 мільйона доларів на вісім днів, 50 мільйонів євро – на шість днів». Він закликав уряд припинити нарощувати борги.

«На початку 2008 року борг України складав 89 мільярдів гривень. Сьогодні – 550 мільярдів. За моїми прогнозами, з урахуванням того бюджету, який буде прийнятий, до кінця наступного року, борг України сягне 700 мільярдів гривень», – наголосив Віктор Пензеник.

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares