До Тернополя на Чемпіонат світу та Європи з водно-моторного спору приїхало 50 команд із 13 країн

До Тернополя на Чемпіонат світу та Європи з водно-моторного спору приїхало 50 команд із 13 країн

50 команд із 13-ти країн приїхало у Тернопіль, щоб взяти участь у Чемпіонаті світу з водно-моторного спору у класі F500, у Чемпіонаті Європи у класах F250 та F125 та перегонах за Кубок Європи від мера Тернополя у класі S550. Змагання відбуваються на Тернопільському ставі 26-27 серпня.

«Приємно, що Тернопіль вчергове приймає змагання міжнародного рівня. Адже така велика кількість учасників свідчить про те, що статус змагань, які відбуваються у нашому місті, має велику пошану серед учасників», – розповідає міський голова Сергій Надал.

Президент Національної федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук зазначає, що Тернопіль став модним у світі водно-моторного спорту. Адже, наприклад, Чемпіонат, який проходив нещодавно в Угорщині, зібрав лише 28 команд. А до Тернополя на цьогорічні змагання прибуло 50 команд.

«Ми були приємно вражені, що у Тернопіль приїхала така кількість іноземних спортсменів. Тут є представники 13-ти країн від Великої Британії, Німеччини, Австрії, Угорщини, Литви, Латвії, Естонії до Білорусі, тощо. Також Україна представлена шістьма командами, – каже Віктор Шемчук. – Змагання пройдуть у чотирьох класах. Змагання у класах F250 та F125 – це фінальні етапи Чемпіонату Європи і саме на Набережній Тернополя відбудеться нагородження нових чемпіонів Європи».

 

 

 

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *