До зустрічі навесні

В останньому офіційному матчі року тернопільська «Нива» перемогла ФК «Суми» – 2:0.

«Нива» перемогла ФК «Суми» – 2:0Суперник приїхав до Тернополя не відсиджуватися в обороні, а з твердим наміром взяти очки. І до честі гостей, незважаючи на важке поле, вони продемонстрували добротну гру, мали чимало нагод відзначитися, однак цим намірам, на щастя, активно протидіяла тернопільська команда.

Ще до середини першого тайму після подачі кутового Сергій Загинайлов ударом головою переправив м’яча у ворота сумчан – 1:0. У другій половині зустрічі «Нива» продовжувала гостро атакувати, проте ближче до закінчення ігрового часу гості влаштували справжній штурм воріт господарів.

Здавалося, оборона «Ниви» ось-ось дасть збій, однак вже в компенсований час наші хлопці провели гострий контр випад і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті чітко виконав той, хто його й заслужив – Ігор Малиш.

Перемога додала до здобутків «Ниви» ще три залікових пункти і на зимову перерву наша команда з 27 очками йде сьомою у турнірній таблиці.