Долю кондитерської фабрики із Житомира вирішували… у Тернополі та Дніпропетровську (прес-служба)

Таким дивним перебігом подій навколо одного з найбільших підприємств Житомирщини вже зацікавилися на Антикорупційному форумі М. Саакашвілі в Одесі.

 


Тернопільський суд 23 листопада прийняв рішення
виключити підприємство ТДВ «ЖЛ» з Єдиного державного реєстру фізичних та юридичних осіб. Наступним рішенням той же суд заборонив реєстраторам вносити його назад. І хоча представники фірми подали апеляцію 25 листопада, вже 27-го державні реєстратори внесли відомості про ліквідацію «Житомирської кондитерської фабрики» як підприємства у державному реєстрі.  А вже у неділю, 29 листопада, на підставі вчинених дій дніпропетровський (?) нотаріус переписує все майно фірми на фіктивну фірму, власником якої є представник Пашинського. Про це член наглядової Ради  ТДВ «ЖЛ» Денис Долинський розповів учасникам Одеського антикорупційного форуму М. Саакашвілі та Д. Саквалерідзе.

І хоча у представників Житомирської кондфабрики є рішення суду про визнання незаконним таке рішення і позбавлення роботи 2000-го колективу, з яким вони вже котрий день поспіль не можуть потрапити до жодного реєстратора в Житомирській області (всі відсторонені, або на лікарняному або у відпустці, будівлі оточені тітушками).

Як неодноразово заявляла компанія «ЖЛ», керівництво підприємства звинувачує в таких схемах нардепа Пашинського, який вже робив спроби захопити підприємство. Тепер, переконані в компанії, народний обранець, голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони. заручившись підтримкою Міністра юстиції Павла Петренка, він перейшов до рішучих дій. За словами представників компанії, днями поліція Житомирщини зупинила автобус із озброєними «тітушками», які мали із собою незареєстровану зброю. У фірмі вважають, що це були представники Пашинського.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares