Домінуючи у грі, тернополяни поступилися у рахунку

«Нива» – «Миколаїв» – 2:3

Фінальний свисток так і зафіксував перемогу «Миколаєва» - 2:3. Проте цей рахунок зовсім не відображає цілісної картини всього, що відбувалося на футбольному полі тернопільського стадіону у присутності 9 тисяч вболівальників. «Нива» не заслуговувала на поразку, хоча саме дії її захисників призвели до неїБез сумніву, за матчем другого туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги на тернопільському стадіоні уважно стежили не лише тисячі уболівальників на трибунах, а й біля телеекранів, адже поєдинок «Ниви» з корабелами транслював популярний «Футбол +». Відтак господарі поля з перших хвилин зустрічі однозначно заявили свої претензії на перемогу. Тренер тернополян Ігор Яворський вирішив не змінювати складу команди і на гру вийшли ті ж футболісти, які привезли перші три очки «Ниви» з Полтави.

Як не прикро, але доводиться констатувати, що долю матчу було вирішено вже у першій двадцятихвилинці після двох грубих помилок центральних захисників нашого клубу. Перший вихід віч-на-віч з голкіпером «Ниви», і рахунок відкрито – 0:1. Щоправда, вже невдовзі тернополяни відновили прівновагу. Та буквально через три хвилини нападник «Миколаєва» знову залишив позаду себе наших захисників і на табло загорілося 1:2.

Ще до перерви корабели забили у ворота господарів і третій гол, після чого оптимізму у болільників та гравців значно поменшало.

Однак, «Нива» й не думала здаватися на милість переможців. Яскравим підтвердженням серйозних намірів місцевих футболістів став другий тайм. Уже на 51-й хвилині гри тернополяни зі штрафного до мінімуму скоротили відставання у рахунку та, підбадьорені успіхом, почали домінувати на полі. Нерідко значно досвідченіший «Миколаїв» змушений був грати просто на відбій м’яча. І це, як на мене, не була тактика команди чи настанови тренера гостей. Відбивати м’яч будь куди, аби подалі від своїх воріт, корабелів змушували гострі дії «Ниви».

Фінальний свисток так і зафіксував перемогу «Миколаєва» – 2:3. Проте цей рахунок зовсім не відображає цілісної картини всього, що відбувалося на футбольному полі тернопільського стадіону у присутності 9 тисяч вболівальників. «Нива» не заслуговувала на поразку, хоча саме дії її захисників призвели до неї.

До речу, у другій лізі чемпіонату також миколаївська «Енергія»  у себе вдома залишила без очок ФК «Тернопіль» – 2:1.