«Еменесники» закликають тернополян відмовитися під час новорічно-різдвяних свят від петард і феєрверків

«Еменесники» закликають тернополян відмовитися під час новорічно-різдвяних свят від петард і феєрверків

Найбільш очікуваними святами в році є Новий Рік та Різдво Христове. І, як правило‚ вони не обходяться без піротехнічних виробів. Управління ДСНС України у Тернопільській області закликає громадян відмовитися від «святкової піротехніки».

Святкувати без феєрверків варто, перш за все, через ситуацію в Україні, коли на Сході триває антитерористична операція. Людям, які купують піротехнічні вироби, слід замислитись, а чи не краще кошти, які вони планують витрати, фактично, «на вітер», за для розваг, спрямувати на користь Української армії чи пожертвувати офіційним волонтерським організаціям, які допомагають нашим солдатам. Адже, коли в нашій країні лунають залпи гармат і проливається людська кров, вибухи петард, салютів та святкових феєрверків є, як мінімум, недоречними та суперечать нормам суспільної моралі.

Крім моральних аспектів, існують й інші, не менш вагомі аргументи проти використання піротехніки. Адже, часто хлопавки, петарди‚ салюти, ракети, феєрверки та інші піротехнічні засоби громадяни купують не у спеціалізованих магазинах, а, здебільшого, у непристосованих закладах торгівлі, на ринках, тобто, у місцях, де продавці не несуть відповідальності за якість товару. Тож придбавши у них піротехніку, зазвичай несертифіковану, люди наражають на небезпеку життя та здоров’я своє й оточуючих.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares