Єврокубковий «облом»

13102013-3«Шахтар» – «Манчестер Юнайтед» – 1:1

Хоча ця гра показала, що «Шахтар» переважав суперника за багатьма параметрами, проте гості першими відкрили рахунок, який протримався аж до середини другого тайму, коли гірники ліквідували відставання.

Інший матч другого туру Ліги чемпіонів у групі «А» приніс першу перемогу німецькому «Байеру» з рахунком 2:1 у домашній зустрічі проти іспанського «Реал Сосьєдада». Зараз лідирують учасники донецької зустрічі − у них по 4 очки. У «Байера» – 3, «Реал Сосьєдад» залишається з нулем. У своєму черговому матчі «гірники» поїдуть у гості до Німеччини. Цей матч відбудеться 23 жовтня.

«Рапід» – «Динамо» –  2:2

За увесь матч «Динамо» завдало у ворота суперника лише два удари. Один з яких був у першому таймі, А інший спровокував автогол. Натомість в останні хвилини гри «Рапід» вщерть розтрощив  «солом’яний» захист біло-синіх і відновив рівновагу.

В іншому матчі Ліги Європи «Генк» переміг швейцарський «Тун» з рахунком 2:1 і очолив групу. Динамівці ж з одним пунктом замикають турнірну таблицю.

«Чорноморець» – ПСВ – 0:2

Одесити зазнали прикрої поразки в поєдинку, який міг би закінчитися, як мінімум, унічию. Все вирішили два необов’язкові голи суперника.

В іншому матчі другого туру у групі В «Лудогорець» впевнено здолав «Динамо» із Загреба – 3:0.

«Дніпро» – «Фіорентина» – 1:2

Чи не весь перший тайм команди витратили на те, аби адаптуватися до фактично непридатного для ігор такого рівня футбольного поля. У другій половині зустрічі арбітр почергово призначив одинадцятиметрові штрафні удари, які і гості, і господарі реалізували. А вже на 72 хвилині матчу «фіалки» встановили остаточний рахунок гри.

Суперники дніпрян у групі «Пасуш де Феррейра» та «Пандурій» «розписали» нічию -1:1.