ФК “Тернопіль”: півтори перемоги за тиждень

ФК «Тернопіль» у кубковому двобої переграв стрийську «Скалу» – 1:0. Старт матчу видався доволі млявим, команди грали здебільшого в центрі поля, без особливого загострення. Першими активність проявили господарі поля і, як наслідок, Владислав Гевлич ударом головою замкнув стійку воріт гостей – 1:0. Тернополяни й надалі контролювали хід матчу, але до реальних небезпек справа не доходила. Натомість, гравці «Скали» за весь перший тайм спромоглися завдати лише один удар в напрямку воріт Олександра Чурілова.

Другий тайм розпочався з небезпеки біля тернопільських воріт, однак цей момент гості не використали. Господарі відповіли одразу кількома небезпечними випадами і були близькими до подвоєння своєї переваги, проте рахунок матчу так і залишився незмінним.

Кілька масованих атак «Скали» у кінці зустрічі тримали вболівальників обох команд у напрузі аж до фінального свистка, який сповістив, що ФК «Тернопіль» пройшов до наступного раунду Кубка України.

У четвертому турі Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Тернопіль» гостював у Сумах. Цей поєдинок завершився внічию – 1:1.

Зважаючи на в’язке від дощу футбольне поле, показати комбінаційний та технічний футбол команди не змогли. Перший гострий момент у матчі виник на сьомій хвилині біля воріт господарів, але нападник тернополян не зумів як слід прийняти м’яч і той потрапив до рук воротаря.

ФК «Суми» відповів кількома гострими випадами і через позиційну помилку центральних оборонців ФК «Тернопіль» зміг відзначитися – 1:0. Далі гра відбувалася на зустрічних курсах.

Після відпочинку футболісти грали у відкритий футбол. І, якщо в перші 15 хвилин другого тайму ініціативою володіли господарі, то за півгодини до завершення матчу ситуацію на полі контролювали тернополяни. Гольових моментів у муніципалів вистачило б на кілька матчів. І все ж, величезна перевага гостей втілилася у забитий гол – з одинадцятиметрової позначки відзначився штатний пенальтист ФК «Тернопіль» Ігор Курило – 1:1.

Нічия у виїзному поєдинку – це перше очко, здобуте ФК «Тернопіль» у новому сезоні. Тепер на наших земляків чекає домашній поєдинок 19 серпня проти «Колоса» з Ковалівки.