ФК “Тернопіль” завершив сезон у рідних стінах черговою поразкою

В останньому домашньому матчі сезону ФК “Тернопіль” поступився гостям з Миколаєва – 0:1.

Господарям матч відверто не вдався. Перша реальна небезпека біля воріт гостей виникла аж на 15-й хвилині, коли Ігор Курило виконав навісну передачу зі штрафного, а Василь Чорний, вигравши повітря, пробив по воротах головою. Однак м’яч після удару тернопільського півзахисника у ціль не влучив.

Долю поєдинку вирішив епізод на першій хвилині другого тайму. Богданов невдало розпорядився м’ячем у центрі поля, а партнера по команді не підстрахували Тарас Кривий та Юрій Соколовський. У підсумку миколаївець Ігор Сікорський пройшов вздовж штрафного майданчика і точно пробив у верхній, дальній від кіпера Сергія Чернобая кут воріт (0:1). Рахунок на табло так і не змінився. Фінішний штурм тернопільській команді також не вдався. Більше того, саме гості мали кілька нагод біля воріт Чернобая, проте і вони не використали їх.