15-го червня керівництво клубу розірвано контракт зі старшим тренером "Таврії" Олегом Лужним15-го червня керівництво клубу розірвано контракт зі старшим тренером “Таврії” Олегом Лужним.

Свої посади залишають також і помічники Олега Лужного – Володимир Журавчак, Валерій Зуєв і Андрій Чих.

Ім’я нового наставника команди обіцяють оприлюднити після підписання з ним контракту.

Оновився склад  Прем`єр-ліги

Ужгородська “Говерла” та запорізький “Металург” отримали атестацію у змаганнях Прем`єр-Ліги сезону 2013/14. Такі результати засідання Комітету ФФУ з атестації футбольних клубів, що відбулося у п`ятницю, 14 червня.

ФК “Буковина”, який також планував виступати у сезоні 2013-2014  у вищому дивізіоні, комісія видала лише атестат  на участь у змаганнях серед команд Першої ліги, проте ці вердикти ще має затвердити виконком ФФУ.

Отже, тепер остаточно відомі команди, які зіграють в Українській Прем`єр-лізі  наступного сезону. Після зняття зі змагань “Кривбасу” через фінансові проблеми, сюди заходить переможець Першої  ліги  “Севастополь” та залишаються “Говерла” і запорізький “Металург”, які за підсумками сезону хоча й зайняли останні місця, вже прописані в календарі УПЛ на наступний сезон.

Від участі у вищій лізі відмовилися алчевська “Сталь”, яка фінішувала другою в Першій лізі та “Олександрія”, яка зайняла третій рядок.

ФК «Тернопіль» сильніший за збірну України. Щоправда, студентську

12 червня, на тернопільському міському стадіоні відбувся товариський поєдинок у якому зустрілися муніципальна команда нашого міста  та студентська збірна України.

Студенти під керівництвом Володимира Лозинського, які проводили у Тернополі кількаденний збір, готуються до Всесвітньої Універсіади у Казані, яка пройде з 6 по 17 липня. Суперниками збірної України на груповому етапі будуть команди Японії, Уругваю і Туреччини.

У товариському поєдинку з «Тернополем» уже у першій 15-ти хвилинці рахунок був 2:0 на користь господарів. Першим у ворота збірників відзначився Богдан Семенець на 6-ій хвилині матчу, а ще через шість хвилин у воротах студентів «розписався» Василь Чорний.

Вдалий початок дозволив футболісти муніципальної команди впевнено контролювали гру, однак на29 хвилині поєдинку підопічні Лозинського після стандарту відквитали один м’яч. Також вони мали ще одну нагоду щоб забити, але після виконання штрафного удару, воротар «Тернополя» витягнув м’яч з “дев’ятки”.

Натомість до завершення першого тайму тернополяни збільшили рахунок. Знову відзначився Василь Чорний – 3:1.

У другому таймі збірна України почала володіти м’ячем більше та оборонці господарів вміло зупиняли суперника на підступах до штрафного майданчика. На 55-ій хвилині ФК «Тернопіль» учетверте святкував взяття воріт. Цього разу автором гола став Богдан Семенець.

Кінцівка гри пройшла у рівній боротьбі і студенти навіть забили гол у ворота муніципальної команди. У підсумку – 4:2.

Дівчата,  на поле!

З 27 по 29 червня у Тернополі відбудеться “Турнір розвитку УЄФА”, який входить у програму розвитку жіночого футболу.

Сенс подібних турнірів полягає в тому, щоб прискорити прогрес юних футболісток. Більше того, дані турніри відкривають додаткову можливість збагатитися досвідом міжнародних матчів арбітрам і суддівським спостерігачам.

Програма нинішнього сезону включає в себе 13 турнірів розвитку. Перший відбувся у лютому в Португалії, а останній буде проходити у серпні в Польщі.

Старт турніру в Україні відбудеться 27 червня. О 17:30 на місцевому стадіоні Тернополя пройде перший матч Україна – Шотландія. 28 червня між собою зіграють  Шотландія та Угорщина. 29 червня на поле вийдуть юні футболістки України та  Угорщини.