Футбольний клуб “Нива” у другому турі другої ліги обіграв вдома білоцерківський “Арсенал-Київщина”

Рахунок зустрічі – 2:0. Матч відбувся на недавно відкритому стадіоні Вишнівця, що на Збаражчині.

22

На старті поєдинку деяку активність проявили гості та незабаром ініціатива перейшла до футболістів “Ниви”, які не віддавали її аж до свистка на перерву, створивши величезну кількість гольових моментів. Однак, м’яч вперто не хотів залітати у сітку воріт білоцерківців. Щось схоже відбулося на початку другого тайму, коли “Арсенал-Київщина” зі свіжими силами пішов вперед. Але надовго команди з Київщини не вистачило і господарі знову тотально контролювали гру. Та минули усі 90 хвилин поєдинку, а на табло висвічувалися нулі. Розв’язка настала на другій доданій хвилині, коли тернопільський нападник Олександр Апанчук головою замкнув подачу з кутового. Ще через хвилину «Нива» подвоїла рахунок. Сьогодні на нашу команду очікує важке протистояння з Івано-Франківським “Прикарпаттям”. Матч другого попереднього етапу Кубка України знову відбудеться на стадіоні у Вишнівці. Початок гри о 18:00. Вхід для вболівальників – вільний.