Гімн України пролунав у Москві

Гімн України пролунав у Москві

Українець Андрій Руденко поступився росіянину Алєксандру Повєткіну в Москві. Після дванадцяти раундів поєдинку судді одноголосно зафіксували перемогу “русского Витязя”.

Таким чином після дискваліфікації і допінгового скандалу Повєткін повернувся в ринг і виграв у цьому бою вакантні титули WBO International и WBA Inter-Continental.

Що стосується самого бою, то він міг взагалі не відбутися. В першому раунді буквально після першої серйозної атаки росіянина і його двох ударів в потилицю Руденка, Андрій відчув нестерпний біль у шиї. Після перемовин з лікарями він все ж погодився продовжити бій, хоча було помітно, що травма дається взнаки.

Натомість Повєткін домінував, більш різноманітно атакував і, як наслідок, влучав. Тактика Руденка була побудована на контратаках, однак йому так і не вдалося зупинити суперника своїми потужними хуками. Ця поразка для українця стала третьою на професійному рингу –  після невдач в боях з Лукасом Брауном і Х’юї Ф’юрі.

До речі, під час виконання Гімну України перед боксерським поєдинком в Москві глядачі на арені «Лужники» встали на знак поваги.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares