Голова Тернопільської ОДА – другий у рейтингу керівників (ІНФОГРАФІКА)

Голова Тернопільської ОДА – другий у рейтингу керівників (ІНФОГРАФІКА)

Степан Барна посів друге місце в Україні за результатом діяльності голів ОДА у 1-му півріччі, при цьому його рейтинг зріс на дві сходинки.

Дослідження опублікував Комітет виборців України. Рейтинг формують на основі показників соціально-економічного розвитку регіонів, також свою думку висловили 213 експертів з усіх областей.

 

55

«У І півріччі цього року в тернопільському регіоні мало місце зростання рівня промисловості. Так, індекс промислової продукції у січні-травні 2017 року, порівняно з січнем-травнем 2016 року, становив 106,8%. Експертами також було позитивно відзначено реалізацію інфраструктурних проектів області. Зокрема, відкриття на початку липня в Тернополі реконструйованого лабораторного корпусу «Університетської лікарні», будівництво якого тривало з 2011 року. Вартість оновлення становила 40 млн. грн., устаткування було закуплено у швейцарського виробника», – йдеться у звіті КВУ.

Успішну динаміку Тернопільщина також продемонструвала у сфері наповнення місцевих бюджетів, капітальних інвестицій. Важливим стало, що область покращила показник щодо темпів зростання середньої та реальної заробітної плати, посівши за темпами приросту перше та друге місце в Україні відповідно.

Дослідження враховує оцінку показників соціально-економічного розвитку за такими напрямками: розвиток промисловості, сільського господарства, темпи будівництва, експорт-імпорт, рівень доходів населення. Джерелами інформації є офіційні статистичні дані, інформація, надана ОДА на запит Комітету виборців України, інформація ЗМІ та спеціальні опитування, проведені в межах проекту.

За підсумками 2016 року та І-го кварталу 2017 року Барна входив до п’ятірки кращих голів ОДА.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *