Голова Тернопільської ОДА і керівники районів від «Свободи» написали заяви на звільнення

Голова Тернопільської ОДА і керівники районів від «Свободи» написали заяви на звільнення

syrotuk

Голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк і сім голів районних державних адміністрацій написали заяви на звільнення. Усі керівники є членами партії ВО «Свобода» і подали у відставку за рішенням партії.

Про це Олег Сиротюк розповів журналістам сьогодні, 12 листопада, під час брифінгу.

Зокрема, йдеться про голів Шумської, Лановецької, Борщівської, Бучацької, Тернопільської, Козівської, Підгаєцької райдержадміністрацій. Вони виконуватимуть свої функції доти, доки Президент призначить нових керівників.

Як зазначив Сиротюк, таке рішення прийнято «Свободою» по всій Україні. Адже, як стало відомо після оголошення результатів позачергових парламентських виборів, ця партія не пройшла до нової Верховної Ради.

«Сьогодні була оприлюднена заява ВО «Свобода» про складення повноважень тими представниками партії, які присутні в уряді, а також очолюють місцеві адміністрації – обласні та районні. Хочу підтвердити цю позицію. Так само голова Тернопільської облдержадміністрації і сім голів районних написали заяви про звільнення», – зазначив Сиротюк.

Він також додав, що в теперішніх умовах інші політичні сили формуватимуть коаліцію, а відтак мають брати на себе відповідальність за майбутнє країни.

Стосовно керівних посад у Тернопільській ОДА, то рішення про звільнення чи призначення на них прийматиме новий голова обласної адміністрації.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *