Голова Тернопільської ОДА Степан Барна просить скликати позачергову сесію облради

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна просить скликати позачергову сесію облради

Голова Тернопільської обласної держадміністрації Степан Барна звернувся до голови обласної ради Василя Хомінця з проханням скликати позачергову сесію Тернопільської обласної ради, повідомили у прес-службі ТОДА.

«Відповідно до частини 7 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою розгляду важливих питань життєзабезпечення області, прошу скликати позачергову сесію Тернопільської обласної ради», – йдеться в листі.

Варто нагадати, 30 липня не відбулося четверте пленарне засідання 52 сесії облради через відсутність кворуму. Під час засідання планували розглянути, крім затвердження актуально та важливого перспективного плану формування територій громад області, зміни до обласного бюджету на 2015 рік, обласну програму розвитку автомобільних доріг загального користування у напрямку духовних центрів – Марійського духовного центру у с. Зарваниця та Свято-Успенської Почаївської Лаври на 2015-2017 роки, питання «Про проголошення 2016 року в Тернопільській області Роком козацької слави на честь Дмитра Вишневецького (Байди)», «Про внесення змін і доповнень до обласної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2015-2019 роки» й інші не менш важливі для життєдіяльності краю питання.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *