Горе-матір намагалася зробити з доньки повію…

Горе-матір намагалася зробити з доньки повію…

Роль ґвалтівника жінка відвела співжителю старшої доньки – раніше неодноразово судимому 28-річному чоловікові.

гвалтівникЖахливі події правоохоронці викрили в одному з районів Тернопільщини. Дорослий чоловік, який співмешкає зі старшою 19-річною донькою, мав статеві стосунки з меншою – 12-річною. Усе відбувалося на очах горе-тата, який нікому не розповідав, що відбувалося в родині…

Дівчинку правоохоронці доправили до притулку. Як з’ясувалося, 46-річна матір погрожувала їй побоями за непокору лягати в ліжко зі співжителем старшої сестри. Агресивній і психічно неврівноваженій жінці ніхто не перечив. Старша донька, щоправда, декілька разів влаштовувала скандал, що доводиться ділити кавалера з сестрою. Батько теж особливо не перешкоджав. З його зізнань, постійно чув сімейні розмови про статеві стосунки неповнолітньої доньки, а одного разу за вказівкою дружини навіть «на дверях стояв». Але у чоловіка своя пристрасть – чарка.

28-річний чоловік, який погодився на роль гвалтівника, вісім років провів за гратами – за зберігання зброї, грабіж, розповсюдження продукції, що пропагує культ насильства. У новій сім’ї почав жити у грудні минулого року. За його словами, пропозицію розбещувати молодшу доньку отримав від матері дівчинки. Які цілі вона переслідувала – не знає.

Як повідомили слідчі обласного управління внутрішніх справ, стосовно горе-матері й гвалтівника, який «сумлінно» виконував її нездорові забаганки, відкрили кримінальні провадження. Обоє підозрюваних взяті під варту. Також порушуватиметься питання винуватості решти членів сім‘ї.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *