Гороскоп

Гороскоп

 

з 30 жовтня по 5 листопада

 

Овен

Зараз ви особливо продуктивнi в роботi й оригiнальнi у своїх рiшеннях. За допомогою друзiв зможете вирiшити питання, яке ранiше видавалися надто складними.

 

Телець

Наприкінці тижня не вдасться уникнути виконання обов’язкiв, у якийсь момент вам здаватиметься, що це важкий тягар. Але невдовзi все змiниться, у життi буде мiсце i подвигам, i креативу, i святу.

 

Близнюки

Не зупиняйтеся на половинi шляху, зараз ваша впертiсть стане у пригодi. Це сприятливий час для розвитку нових навичок, прояву своїх талантiв. У четвер варто утриматися вiд прийняття поспiшних рiшень.

 

Рак

Сiмейнi сварки можуть зiпсувати настрiй. Але загалом ви схильнi перебiльшувати свої проблеми. Стримуйте емоцiї. Врештi–решт доля неодмiнно винагородить вас.

 

Лев

Будьте готовi долати спокуси, уважнiше ставтеся до дрiбниць. Не поспiшайте розкривати карти перед незнайомими людьми. Вихiднi — чудовий час для здiйснення давнiх планiв.

 

Діва

Справи складуться вдалiше, нiж ви розраховували. Зараз усе пливе до ваших рук, з’являться потрiбнi люди та iнформацiя. Будьте активнi, не засиджуйтеся в тiнi. У вихiднi не забудьте про друзiв.

 

Терези

Намагайтеся не суперечити начальству, навряд чи ваша поведiнка йому сподобається. Цей перiод сприятливий для рутинної роботи. Головне не лiнуватися, а результат не примусить себе чекати.

 

Скорпіон

Вам захочеться ризикнути, в чомусь поекспериментувати. Як кажуть, тiльки смiливим пiдкорюються моря. У вихiднi саме час стати для близьких «золотою рибкою».

 

Стрілець

Чудовий перiод для дiлових успiхiв. Не випускайте можливостi вiдвiдати корпоративний захiд або семiнар на професiйну тему. Ви обов’язково отримаєте потрiбну iнформацiю.

 

Козеріг

Утримайтеся вiд кредитiв або боргових зобов’язань. Доля запропонує вам сюрпризи, деякi подiї розвиватимуться за новим сценарiєм. Це саме та ситуацiя, коли все, що вiдбувається, тiльки на краще.

 

Водолій

Перша половина тижня сприятлива для вирiшення юридичних питань. Уникайте ризику й авантюр, iнакше ситуацiя повернеться неочiкуваним i не зовсiм приємним боком.

 

Риби

Бiльше шансiв знайти, нiж втратити. Приємнi новини i перемiни не за горами. Чудовий час для нових починань. Експериментуйте, вiдкривайте для себе цiкавi сторiнки життя.

 

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares