Хоростківська «Зоря» порадувала своїх уболівальників гарною грою

Під завершення першого кола чемпіонату Гусятинського району з футболу, що на Тернопільщині, хоростківська «Зоря» приймала на своєму полі перемилівську «Тернаву».

Щоб закріпитися на першому місці у турнірній таблиці, хоростківчанам треба було вигравати. Це давало їм можливість у другому колі, у трійці лідерів другої підгрупи, розпочати боротьбу з призерами першої групи за вихід у першу групу, де групувалися більш сильніші за класом гри команди.

У разі перемоги, у «Тернави» також були шанси закріпитися у трійці лідерів, тому гра розпочалася із взаємних атак, де ніхто не хотів поступатися. Атаки господарів поля змінювалися контратаками гостей і до кінця першого тайму зберігалася рівновага, як у грі, так і в рахунку – 2:2, так закінчилася перша половина зустрічі.

У другому таймі тренер хоростківської «Зорі» Степан Копко провів серед своїх гравців заміни і це відразу відбилося на результаті матчу – 5:2, зафіксував фінальний свисток судді переможний для хоростківчан рахунок, що дав можливість «Зорі» поборотися за вихід у першу групу.

У цьому велика заслуга керівництва команди: граючого тренера Степана Копка, який у свої 63 роки не раз радував глядачів своєю грою; начальника команди Михайла Надкерничного, який доклав чимало зусиль і вміння у формуванні футбольного колективу; президента «Зорі» Сергія Колосівського, який підносив моральний дух і надихав команду на перемогу; міського голови Степана Гладуна, котрий організував це спортивне дійство на радість вболівальників, які щоразу заповнюють трибуни стадіону, щоб побачити красиву гру своїх улюбленців.