Грабували вантажівки, як у фільмі «Форсаж»

Грабували вантажівки, як у фільмі «Форсаж»

Троє родичів викрадали товар з великогабаритних вантажних автомобілів під час їх руху

Як з’ясували правоохоронці, грабіжники виходили на промисел пізньої ночі. Коли крам траплявся підходящий, то брали, скільки могли. Серед краденого – молочні вироби, побутова хімія, засоби гігієни. Приміром, з фури, яка перевозила засоби захисту рослин, поцупили товару на 140 тис. грн, з іншої – продукти дитячого харчування на 40 тис. грн. Крадене використовували у власних господарствах, а також торгували на базаріОрганізували «бізнес» мешканці міста Дубно з Рівненщини – батько з сином і їхній кум. Старшим з банди – по 42 роки, а молодшому – 21. Зухвалих грабіжників затримали тернопільські оперативники. Як з’ясувалося, орудувала банда майже півроку. На їхній совісті – шість злочинів.

Злодії під’їжджали до фур на переобладнаному автомобілі,  у даху якого вирізали люк. За кермом був батько, який демонстрував неабияку майстерність у вмінні тримати дистанцію з такою точністю, щоб син зміг з капота легковика вчепитися до кузова вантажівки.

Роль каскадера виконував наймолодший з банди. Його функція була найнебезпечнішою, адже саме йому доводилося виконувати трюки переходу з автівки до вантажівки, розрізати тенти чи розбивати замки, з’ясовувати, який товар везуть у фурі. Якщо крам підходив, хлопець передавав його спільникам.

Як з’ясували правоохоронці, грабіжники виходили на промисел пізньої ночі. Коли крам траплявся підходящий, то брали, скільки могли. Серед краденого – молочні вироби, побутова хімія, засоби гігієни. Приміром, з фури, яка перевозила засоби захисту рослин, поцупили товару на 140 тис. грн, з іншої – продукти дитячого харчування на 40 тис. грн. Крадене використовували у власних господарствах, а також торгували на базарі.

Стосовно грабіжників розпочали криміналшьне провадження за ч. 5 ст. 185 КК України. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *