Із джерела в Гаях Гречинських Тернопільського району воду пити не можна  

Із джерела в Гаях Гречинських Тернопільського району воду пити не можна  

З метою проведення моніторингових досліджень природніх  джерел, які користуються великим попитом серед населення м. Тернополя та навколишніх сіл, фахівці Держсанепідслужби у Тернопільській області проводять моніторинг якості питної води за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками із джерел водопостачання в селах Смиківці, Острів, Ступки та Гаї Гречинські Тернопільського району. Про це повідомляє прес-служба ТОДА.

За результатами лабораторних досліджень, якість питної води із природніх джерел сіл Смиківці, Острів, Ступки за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками  відповідає усім вимогам.
А в джерелі села Гаї Гречинські питна вода за бактеріологічними показниками не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам за наявністю загальних коліформ, E. Coli, за санітарно-хімічними показниками відповідає вимогам НТД. У зв’язку з цим фахівцями Держсанепідслужби області встановлено інформаційну табличку про заборону використання води із згаданого джерела для питних потреб і надані відповідні рекомендації органам місцевого самоврядування.

Показники якості питної води із природніх джерел є нестабільні й залежать від багатьох факторів природнього характеру зокрема, рівня стояння ґрунтових вод, кількості опадів, які можуть мати негативний вплив на її якість та призвести до виникнення гострих кишкових інфекцій та інших інфекційних захворювань.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares