Із серпня можна отримати виписку з ЄДР та одночасно послуги з проставлення апостиля

Із серпня можна отримати виписку з ЄДР та одночасно послуги з проставлення апостиля

Із серпня 2016 року Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області на виконання Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.06.2016 за № 839/28969, реалізовано можливість отримання виписок у паперовій формі для проставлення апостиля.

Виписка передається працівником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області – державним реєстратором уповноваженій посадовій особі відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області для проставлення на такій виписці апостиля та надання її заявникові.

Таким чином створено зручний сервіс, завдяки якому заявники отримали можливість в одному місці отримати виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та одночасно отримати послуги із проставлення апостиля.

До впровадження програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що забезпечуватиме формування та друк запитів на отримання відомостей, такі запити про надання виписки подаються заявником шляхом заповнення бланка встановленої форми українською мовою друкованими літерами ручкою або за допомогою загальноприйнятих технічних засобів (Додаток 1 до Порядку надання відомостей).

Під час подання запиту заявнику необхідно мати документ, що посвідчує особу, яким є паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, паспортний документ іноземця, посвідчення особи без громадянства, посвідка на постійне або тимчасове проживання.

У разі подання запиту представником додатково подається примірник оригіналу або нотаріально засвідчена копія документа, що засвідчує його повноваження (довіреність).

Разом із запитом на отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань заявник подає документ, що підтверджує внесення плати за надання виписки, а також подає документ про оплату послуги з проставлення апостиля.

У разі якщо заявник звільнений від сплати послуг з проставлення апостилю, він пред’являє документ, що підтверджує право на звільнення від плати.

За надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для проставлення апостилю справляється плата у розмірі 0,05 мінімальної заробітної плати (70 грн.).

Плата за надання послуг з проставлення апостиля становить для:

– громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства – 3 неоподатковувані мінімуми доходів громадян (51 грн.);

– юридичних осіб – 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 грн.).

Від внесення плати звільняються інваліди 1-ої і 2-ої груп, інваліди Великої Вітчизняної війни, громадяни, які належать до першої категорії потерпілих унаслідок Чорнобильської катастрофи, та діти-сироти у разі проставляння апостилю на документах, що стосуються безпосередньо цих громадян.

Прийом заявників посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області здійснюється за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 536 а, 536 б згідно графіку роботи: понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 16.45. Обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares