Із Тернопільщини в Сербію вирушили на відпочинок діти бійців АТО (ФОТО)

Із Тернопільщини в Сербію вирушили на відпочинок діти бійців АТО (ФОТО)

Відпочинок у Сербії для дітей учасників АТО з Тернопільщини організувало керівництво Тернопільської ОДА спільно з представниками української діаспори у згаданій країні.

dscn9012

За інформацією прес-служби ТОДА, в місто Гучево провели 15 дітей із різних районів області.

Ця поїздка відбувається у рамках програми оздоровлення дітей учасників АТО. Деякі діти вже побували у Польщі та Угорщині. У серпні планується поїздка до Хорватії – протягом 12-ти днів діти відпочиватимуть на узбережжі Адріатичного моря. Туди вирушить більше 40 дітей.

Щоб отримати можливість поїхати на відпочинок, батьки повинні подати документи до реєстру, який ведуть соціальні служби для молоді. Ці поїздки організовують лише для дітей учасників АТО. Наразі у переліку 120 дітей. Супроводжує дітей секретар Національної ради української меншини в Сербії Далібор П’єкні. За його словами, на учасників поїздки чекають захоплюючі екскурсії. «Програма розрахована на тиждень, – зазначив він. – Плануємо екскурсію у місто, де народився засновник сербської абетки. Також діти ознайомляться з численними історичними пам’ятками архітектури».

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *