Із зони АТО повернулось восьмеро працівників податкової міліції Тернопільщини (ФОТО)

Із зони АТО повернулось восьмеро працівників податкової міліції Тернопільщини (ФОТО)

У Головному управління ДФС у Тернопільській області відзначили працівників податкової міліції Тернопільщини, які прибули із зони проведення антитерористичної операції. Працівники спецпідрозділу «Фантом» впродовж майже п’яти місяців несли службу на контрольних пунктах в’їзду/виїзду. Про це повідомили у відділі організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.

DSC_0117

«З приємністю оголошую подяку нашим хлопцям – працівникам податкової міліції, які проявили мужність і з гідністю виконали свій конституційний обов’язок на сході країни. Хочу констатувати, що  працівники фіскальних органів забезпечують захист держави на двох фронтах, один – це робота спрямована на відбудову держави в тилу, а інший – це захист її кордонів», – з такими словами звернувся до податкових міліціонерів голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Під час четвертої ротації у зоні АТО перебувало 8 працівників оперативних підрозділів органів ДФС у Тернопільській області, які добровільно виявили бажання служити на сході країни, серед яких майор податкової міліції Анатолій Василько, підполковники податкової міліції Павло Бегман, Віктор Воляник, Роман Демборинський та Богдан Матлах, старший прапорщик податкової міліції Мирослав Процишин, старший лейтенант податкової міліції Тарас Середа та капітан податкової міліції Ігор Дядьо.

Керівник Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна вручив грамоти всім учасникам АТО і подякував за мужність та відвагу.

Вітаючи колег, начальник Головного управління ДФС в області Ігор Комендат сказав: «Сьогодні маємо приємну нагоду відзначити наших хлопців з четвертої ротації, працівників податкової міліції, які нещодавно повернулися із зони проведення АТО. Дякувати Богові, усі живі-здорові повернулися до рідного дому, вже встигли відпочити, дехто навіть вже приступив до роботи. Дякую Вам за те, що з гідністю та мужністю виконували свій конституційний обов’язок на сході країни у складі спеціального підрозділу Державної фіскальної служби «Фантом».

Оперативники та слідчі під час несення служби на окремих територіях Донецької та Луганської областей здійснюють  заходи із протидії незаконному переміщенню товарів через «умовний» кордон на сході країни, контроль вантажних перевезень, автомобільних та залізничних переїздів, а також патрулювання у складі міжвідомчих груп з числа військовослужбовців та співробітників інших правоохоронних органів по лінії розмежування.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares