Кадрове підсилення «Тернополя»

Кадрове підсилення «Тернополя»

Виконувач обов’язків головного тренера ФК “Тернопіль” Іван Марущак повідомив про поповнення у тренерському штабі команди. Помічником головного тренера стане Сергій Борисович Коновалов, граючим тренером буде Андрій Васильович Кондзьолка, а з воротарями працюватиме Олег Анатолійович Колесов.

– Отримав запрошення від Івана Петровича Марущака і довго не роздумував. Адже в Тернополі збирається команда однодумців, яка хоче розвивати футбол у регіоні та ставить перед собою конкретні цілі. Тому й працювати в такій команді приємно. У вашому місті я неодноразово бував, воно чудове. Сподіваюся, мій тренерський хист допоможе ФК «Тернопіль» у досягненні поставлених завдань, – зазначив Сергій Коновалов.

Зауважимо, що новий помічник головного тренера ФК «Тернопіль» свого часу виступав за збірну України (22 матчі, 3 голи), захищав кольори київського «Динамо» та дніпропетровського «Дніпра». З 2013 року – на тренерській роботі. Останні команди – ФК «Севастополь» та «Нафтовик» (Охтирка). Також Сергій Борисович входив до тренерського штабу студентської збірної України.

Олег Колесов – перший чемпіон України у складі сімферопольської «Таврії» (1992 рік). Окрім кримської команди, виступав за запорізькі «Металург» та «Торпедо», харківський «Металіст». На тренерській роботі з 2003 року. Тренував «Таврію» та «Кримтеплицю».

Андрій Кондзьолка – багаторічний капітан ФК «Тернопіль» і один з лідерів команди. Майже 15 років віддав тернопільському клубові. Для Андрія Васильовича це перший тренерський досвід.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares