Княжій Теребовлі – 920! Одне із найстаріших міст Тернопільщини відзначило свій поважний ювілей (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Княжій Теребовлі – 920! Одне із найстаріших міст Тернопільщини відзначило свій поважний ювілей (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Теребовля неординарно і цікаво відсвяткувала своє 920- річчя. Історичні постаті і середньовічні танці, лицарські бої та урочиста хода вулицями міста – ювілейна подія вражала розмаїттям локацій та дійств.

8

Святкування тривали  упродовж трьох днів, проте офіційне  відкриття Дня міста відбулося у неділю, 9 липня.  Урочистості розпочалися біля міської ратуші. Тут гостей зустрічали історичні персонажі, які відіграли особливу роль у житті Теребовлі – князь Василько Ростиславович, Нестор Морозенко, Софія Кшиновська, Степан Мохнацький. Завітали на святкування і закордонні гості з польських міст-партнерів – бургомістр гміни і міста Любомежа В’єслав  Зіолковський, а також війт гміни Конопніца Мірослав  Жидека. У вітальному слові поляки наголосили на важливості підтримки дружніх стосунків між містами та перерізали символічну стрічку на пам’ятному знаку міст-партнерів Теребовлі.

32 36

Після цього творчі і спортивні колективи краю вирушили урочистою ходою вулицями міста.

З ювілеєм теребовлянців та гостей міста привітали керівники району й області.

На святкування 920-річчя Теребовлі приїхало багато гостей із різних куточків не лише нашої області, а й України.

Ввечері усіх присутніх на святі у Молодіжному парку чекало розважальне дійство «Княжий бенкет»: середньовічні танці та танцювальні майстер-класи, ремісничі майстерні, реконструкції середньовічних боїв, жива музика, гастрономічний конкурс «Трапеза по-князівськи», фаєр-шоу, а також виступ гостей програми – гурту «Guns Live Band».

37 35

34 33

Юлія НАГОРНА, Наталія ШКЛЯР. Фото авторів та Івана ПШОНЯКА.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares