Код УКТ ЗЕД – не лише для імпортерів

Код УКТ ЗЕД – не лише для імпортерів

Відповідно до абзацу першого п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений ПКУ термін. Про це повідомили у відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

У податковій накладній зазначаються в окремих рядках обов’язкові реквізити, зокрема код товару згідно з українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі -УКТ ЗЕД) – для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України (п.п. «і» п. 201.1 ст. 201 ПКУ).

Класифікація товарів за УКТ ЗЕД здійснюється за правилами, затвердженими Законом України від 19 вересня 2013 року №584-VII «Про Митний тариф України» (далі – Закон № 584).

Таким чином, платник податку, який не є безпосереднім імпортером, при постачанні на митній території України товарів, які були ввезені (імпортовані) на митну територію України, повинен в податковій накладній зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД, який визначається таким платником податку згідно із Законом №584.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares