Колишніх військових з Лановеччини навчали різьбярству (ФОТО)

Колишніх військових з Лановеччини навчали різьбярству (ФОТО)

У рамках місячника сприяння зайнятості учасникам АТО в Лановецькому районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

Аби показати учасникам заходу приклад заняття для душі, яке б приносило задоволення, переросло б у хобі, а в майбутньому принесло заробіток, на семінар запросили директора Іванковецької школи, вчителя трудового навчання, народного майстра з різьби по дереву Миколу Паламарчука.

«Обробка деревини – одне з найдавніших ремесел, опанованих людиною. Фахівці, які виготовляли вироби з різних порід дерев, завжди були у пошані. З плином часу змінювались методи обробки деревини, застосовувались нові технології, зріс попит на оригінальні високоякісні вироби, – розповів майстер-різьбяр. – А якщо у свої вироби вкладати не лише уміння, а й душу, то предмети ужитку виходять, мовби теплі, сонячні, приносять радість у дім».

Із колишніми військовими він поділився секретами своєї улюбленої справи, розповів про необхідні інструменти та вимоги до матеріалів, провів майстер-клас з різьблення по дереву, під час якого кожен спробував себе у новому ремеслі.

На заході також йшл ося про послуги служби зайнятості населенню, зокрема, про можливості започаткування підприємницької діяльності, здобуття нової професії, участі у тимчасових роботах .
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *