Команда Головного управління Нацполіції Тернопільщини виборола першість з боротьби самбо (ФОТО, ВІДЕО)

21 березня у спортивному залі КДЮСШ № 1 Тернополя відбулися змагання командної першості Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» з самбо за програмою «Динаміада-2019». За звання найкращих боролися 7 збірних команд силових структур області.

Перемогу в командних змаганнях здобула збірна гравців Головного управління Нацполіції краю. Срібло вибороли військові другого батальйону в/ч 3002 НГУ, а бронзу отримала команда Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області.

Призерами в особистому заліку в своїх вагових категоріях стали рятувальник Роман Мізюк ( до 62 кг), нацгравдієць Олег Якушев ( до 68 кг), поліцейський Павло Палюх (до 74 кг), військовий Назар Козяєв ( до 82 кг), правоохоронець Віктор Кохно( до 90кг), пожежник Олександр Федьків (до 100кг) та працівник поліції Василь Соломон ( понад 100кг).

Переможців змагань нагородили кубками, дипломами та почесними грамотами.

– Усі учасники показали хороші результати то ж надіюся, що наша збірна покаже себе достойно на змаганнях в Одесі,- підсумував спортивне дійство заступник голови ФСТ «Динамо» Володимир Небесний.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.