Кременчани привезли з чемпіонату України з армспорту, який відбувся у Харкові, 16 медалей

Нещодавно у спорткомплексі «Локомотив» м. Харкова відбувся ХХІ чемпіонат України з армспорту серед ветеранів, юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 21 регіону України, серед яких – команда Тернопільської області, 14 вихованців багаторазового чемпіона Європи та світу, кременчанина Андрія Пушкаря, які посіли ІІ командне місце й отримали 16 медалей (9 золотих, 1 срібну, 6 бронзових). Про це повідомляє сайт «Пульс Кременця».

1

У складі команди рукоборців Тернопілля – спортсмени Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка. Студент 41-Фк групи педагогічного коледжу Дмитро Шемчук (вагова категорія 80 кг) ще у 2014 році виборов два третіх місця серед юнаків, в 2015 – два других місця, отримавши І дорослий розряд. У нинішніх змаганнях став чемпіоном України серед юніорів (ліва рука – ІІ місце, права – І місце). На праву руку він перемагав без жодної поразки, а на ліву отримав дві поразки від суперника, майстра спорту Дмитра Чалюка. Виконав нормативи на звання кандидата в майстри спорту.

44bd59dd7288430a606031e330a721c4

У поєдинках серед юнаків чемпіонами України стали ще двоє кременецьких спортсменів: Олег Петренко з 32-Ф групи (вагова категорія 85 кг) на ліву руку посів третє, а на праву – перше. Сергій Точинський (11-Ф) у ваговій категорії 70 кг показав найвищі результати на обидві руки.

Змагання у Хвркові були відбірковими на Чемпіонат Європи та світу.