Кубок України. Обидва тернопільських футбольних клуби крокують далі

«Кремінь» – «Нива» – 0:1

«Арсенал – Київщина» – ФК «Тернопіль» -0:1

Фк Нива, ФК Кремінь, атака

Ще за кілька днів до кубкового матчу головний тренер тернопільської «Ниви» Ігор Яворський заявив, що керівництво клубу не ставило на кубковий турнір жодних конкретних завдань, а тому на поле у Кременчуці вийшло одразу 8 нових виконавців.
Уже з перших хвилин ініціативою заволоділи гравці «Кременя». У середині першої 45-хвилинки оборона тернополян дала збій і форвард господарів був зобов’язаний виводити свою команду вперед, але, на щастя, із кількох метрів не попав у ворота.
Передня лінія тернополян також виглядала беззубо, і не могла організувати жодної змістовної атаки, тоді як у «Кременя» відчувалося величезне бажання перемогти гостей.
У другому таймі гра кардинально змінилася –  тернополяни раз у раз почали штурмувати ворота господарів, змусивши їх грати на контратаках.

А переможний для «Ниви» результат приніс гол-красень у виконанні Сергія  Загинайлова, який майстерно обігравши захисника, шикарним обвідним ударом змусив голкіпера господарів капітулювати – 0:1.

ФК «Тернопіль» у Білій Церкві у непростому для себе матчі в 1/32 фіналу Кубка України з футболу здолав команду «Арсенал-Київщина». Єдиний у цій зустрічі гол на свій рахунок записав Богдан Семенець, завдавши влучного удару з дальньої дистанції.

Відтак обидві тернопільські команди вийшли на стадію 1/16 розіграшу Кубка України, з якої у боротьбу за почесний трофей вступають футбольні клуби Прем’єр–ліги.