Ліга Європи. Динамо», «Дніпро» та «Чорноморець» – у груповому турнірі

Ліга Європи. Динамо», «Дніпро» та «Чорноморець»  – у груповому турнірі

Динамо Актобе

«Динамо» – «Актобе» Казахстан − 5:1

Перший матч − 3:2

Через штрафні санкції «Динамо» проводило звітний поєдинок без глядачів. Ця обставина не завадила господарям здобути легку перемогу з «великим» рахунком. Кияни знайшли слабке місце у побудові казахстанської команди і вже у першому таймі впевнено перемагав – 3:0. Однак суперник заробив пенальті і на перерву команди пішли за рахунку 3:1.

Після відпочинку ще два голи у ворота гостей стали цілком закономірним підсумком тотальної переваги господарів.

«Дніпро» − «Нимме Калью» Естонія − 2:0

Перший матч − 3:1

Реалізували свою величезну ігрову перевагу українці ближче до перерви, а закріпили успіх аж у середині другого тайму. Рахунок міг бути і більшим, та бажання зіграти красиво сподобалось глядачам, однак не сприяло високій результативності.

«Скендербеу» Албанія − «Чорноморець» − 1:0 (пенальті − 6:7)

Перший матч − 0:1

Граючи у гостях, одесити відчули на собі непоступливість албанської команди, тим паче, що мінімальне відставання господарі відіграли досить швидко − 1:0 у матчі та 1:1 за сумою двох зустрічей. Незважаючи на помітну перевагу у класі, яка втілилась у чисельні гольові моменти, рахунок не змінився до завершення основного часу. Господарі навіть забили другий м’яч в одній з нечастих відповідей, однак перед цим порушили правила.

У додаткові 30 хвилин стало зрозуміло, що албанців цілком влаштовує лотерея у вигляді серії пенальті.  «Чорноморець» прагнув усе вирішити на свою користь ще до завершення гри, однак не судилося. 11-метрові все ж довелося пробивати, причому аж 18. У другій спробі схибили господарі, а перед завершенням основної серії чудово зіграв голкіпер «Скендербеу».  Другу можливість вивести «Чорноморець» до групового турніру одесити також втратили, а ось третя спроба виявилася вдалою – після помилки албанського футболіста останній влучний удар з боку одеситів наніс Володимир Прийомов. 7:6 − такий рахунок серії післяматчевих пенальті.

У п’ятницю, 30 серпня, відбулося жеребкування групового етапу Ліги Європи.

У підсумку жереб обрав у суперники «Динамо» австрійський «Рапід», швейцарський «Тун» та бельгійський «Генк».

«Дніпро» гратиме з італійською «Фіорентиною», португальським «Пасуш де Феррейра» та румунським «Пандурієм».

«Чорноморець» поміряється силами з голландським ПСВ, загребським «Динамо» та болгарським «Лудогорцем».