«Медові» злодії викрали у 77-річної жительки Збаража 100 доларів і майже 4 тис грн

«Медові» злодії викрали у 77-річної жительки Збаража 100 доларів і майже 4 тис грн

Зникненням усіх заощаджень завершилася торгова оборудка для 77-річної мешканки райцентру Збараж. Невідомі зловмисники під приводом придбати дешевий мед, обікрали помешкання пенсіонерки. Про це повідомили у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

До старенької постукали у двері двоє незнайомих чоловіків і запропонували придбати домашній мед з власної пасіки. За три літри бджолярі просили всього 130  гривень. Жінка погодилася придбати цілющий продукт. Запросила зловмисників до квартири, а сама пішла діставати з комоду готівку, під пильним оком гостей. Чоловіки забрали гроші за мед і попросили стареньку принести банку для обміну. Поки потерпіла шукала на кухні скляну тару, злодії викрали з шухляди сто доларів та майже чотири тисячі гривень і втекли. Пропажу усіх заощаджень, потерпіла помітила майже одразу. Бідолашна жінка кинулася за розрадою до сусідки, а та одразу викликала правоохоронців. Зловмисників розшукують.

Працівники поліції вкотре закликають мешканців краю бути обачливими та не довіряти незнайомцям.

Найперше правило, якого слід дотримуватися неухильно – ніколи і ні за яких обставин не впускати до помешкання невідомих осіб. Не погоджуйтесь на пропозиції незнайомців вигідно придбати товар, поворожити чи зняти порчу. Не слід забувати, що, відкриваючи двері вашої домівки незнайомцям, ви наражаєтесь на небезпеку стати жертвою шахраїв чи злодія.

Якщо непрохані гості вже переступили поріг вашої оселі, намагайтеся не випускати їх з виду, не приставайте на їхні пропозиції, не показуйте, де зберігаєте заощадження та цінні речі.

Якщо на вашій вулиці з’явились невідомі люди, поведінка яких викликає у вас підозру, запам’ятайте або запишіть їхні прикмети, марку автомобіля, на якому вони приїхали, а також його колір та номерний знак. Варто одразу телефонувати й повідомляти про таких підозрілих осіб у поліцію.

Розкажіть про такі елементарні правила безпеки стареньким родичам, адже люди похилого віку найчастіше стають жертвами обману та шахрайства. Навчіть їх вимагати в офіційних осіб, що прийшли до помешкання, документи, номери робочих телефонів, по яких можна відразу передзвонити і дізнатися про мету візиту. Також попередьте родичів про афери з ворожками або цілительками.

Якщо  все ж потрапили у біду, негайно телефонуйте 102.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares