Мер Тернополя звернувся до міністрів та народних депутатів щодо хаотичного вимикання електроенергії у місті

Мер Тернополя звернувся до міністрів та народних депутатів щодо хаотичного вимикання електроенергії у місті

Міський голова Сергій Надал звернувся до міністрів та депутатів Верховної Ради від Тернопільщини щодо хаотичного вимикання електроенергії у Тернополі. За повідомленням прес-служби мерії , Сергій Надал від імені громади міста звернувся до міністра енергетики та вугільної промисловості, міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і депутатів Верховної Ради від Тернопільщини Ігоря Побера, Степана Барни, Романа Заставного, Тараса Юрика, Тараса Пастуха й Михайла Головка з проханням забезпечити погодження графіків аварійних вимкнень електроенергії з місцевою владою з метою завчасного інформування мешканців.

Мер також наголосив, що до Тернопільської міськради через хаотичне відключення енергії надійшло 358 скарг за два дні.

«Графіки відключень вводяться в дію упродовж 3-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера ДП НЕК «Укренерго», – ідеться у листі. – Відповідно, відключення відбувається без попередження споживачів та попереднього узгодження з місцевими органами влади. Дана ситуація призводить до загострення соціальної напруги у Тернополі. Через відсутність чіткого графіку аварійних вимкнень електроенергії в першу чергу страждають найбільш незахищені категорії жителів міста – діти, пенсіонери та багатодітні сім’ї…

Від імені громади міста Тернополя звертаюсь до вас з проханням, у межах власної компетенції, забезпечити погодження графіків аварійних вимкнень електроенергії з місцевою владою з метою завчасного інформування мешканців. Таким чином жителі населених пунктів будуть вчасно попереджені про вимкнення електроенергії та зможуть вжити необхідних заходів».

 

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *