Мешканка Тернопільщини обманула державу на 13 тисяч

Мешканка Тернопільщини обманула державу на 13 тисяч

Збитки на суму 13502,66 гривень завдала державі мешканка села Колодно Збаразького району. Жінка впродовж 2013-2014 років при зверненні в управління соціального захисту населення Збаразької райдержадміністрації отримувала соцдопомогу відповідно до поданої недостовірної інформації.

Саме в декларації про доходи та майновий стан вона вказувала факт одержання допомоги по нагляду за пристарілими мешканцями Збаразького району. Як з’ясували працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Тернопільській області, жінка ніким не опікувалася, але з метою отримання компенсації по догляду за старшими людьми підробила заяви по призначенню піклувальника.

Вона подала необхідні документи до виконкому Колодненської сільської ради і незаконно отримала виплати державної соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям на суму 13294,59 гривень, а також компенсацію по догляду за пристарілими на суму 208,07 гривень. По даному факту слідчі Збаразького райвідділу міліції відкрили кримінальне провадження за статтею 190 частиною 1 (шахрайство).

 

Автор
Схожі публікації

1 коментар

  1. Avatar
    галина

    А Колодно такий мегапол1с, що нав1ть неможливо роз1братися. хто за ким п1клуеться. Та там вулиця з двох стор1н шоссе к1лометра 2 та ще пару хатин позаду 1 все населення. Кожен знае один одного з народження. Невже з то1 с1льсько1 ради, котра приймала р1шення, н1хто не знае хто чим там займаеться, чи про кого п1клуеться? 1х в першу чергу треба притягнути до в1дпов1дальност1..

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares