Мешканців Тернопільщини просять допомогти меблями одеським курсантам і ліцеїстам

Мешканців Тернопільщини просять допомогти меблями одеським курсантам і ліцеїстам

Мешканців Тернопільщини просять допомогти односпальними ліжками та приліжковими тумбами студентам військово-морського ліцею, відділення військової підготовки коледжу технічного флоту, факультету військово-морських сил Одеської національної  морської академії. Про це інформує прес-служба ТОДА.

Як повідомив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України С.Гайдук, одним із найважливіших завдань, які сьогодні вони вирішують, є підготовка майбутніх офіцерів і молодших командирів

Торік вдалося відродити систему підготовки спеціалістів для флоту. У 2015 році суттєво збільшено державне засмовлення на навчання курсантів і ліцеїстів, у зв’язку з чим постало питання забезпечення військових навчальних закладів якісними меблями.

«Тернопільщина неодноразово допомагала екіпажам кораблів, які носять імена обласного та районних центрів, – зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. – Упевнений, що відновлення шефської допомоги у сьогоднішніх умовах – це той шлях, який громада Тернопільщини здатна пройти. Важливо у цьому напрямку об`єднати та скоординувати зусилля влади, бізнесу та волонтерів».

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *