Мешканців Тернопільщини шахраї обдурили на мільйон гривень

Мешканців Тернопільщини шахраї обдурили на мільйон гривень

Більше мільйона гривень втратили обдурені клієнти лізингової компанії, яка працювала впродовж кількох місяців у Тернополі. За попередніми даними, у тенета шахраїв лише за кілька місяців потрапило 29 мешканців західної та центральної України.

Лізингова компанія “Делюкс-Авто” займалася у Тернополі продажем техніки в лізинг.

Як розповідає старший слідчий в особливо важливих справах слідчого управління ГУНП в Тернопільській області Сергій Гончарук, працювали вони спершу за адресою Острозького, 30, а згодом переїхали на Чорновола, 1а. Клієнтів заманювали через оголошення на сайтах “Авто-Ріа” та “Делюкс-Авто”. Люди телефонували, спілкувалися з консультантом, а далі приїздили до Тернополя, оскільки ціна на автомобіль була меншою ринкової. Перший внесок – лише 15-40 % від вартості, а це від десяти до шістдесяти тисяч гривень. Однак автівок ніхто так і не отримав.

Перша заява від обдуреного клієнта надійшла у поліцію наприкінці травня 2015 року. В подальшому правоохоронці встановили 29 фактів заволодіння коштами громадян. На сьогодні є 19 заяв від потерпілих, особи ще десятьох встановлюють.

Правоохоронці просять усіх, хто мав справу з товариством “Делюкс-Авто”,відгукнутися та повідомити інформацію, яка допоможе у розслідуванні, за телефоном Головного управління Національної поліції в Тернопільськійобласті (067)471-66-23, (0352) 27-15-88 (слідчий Гончарук Сергій).

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares