“Мій чоловік має прийти з кладовища?”: тернополянина, який загинув в АТО, кличуть до війська

“Мій чоловік має прийти з кладовища?”: тернополянина, який загинув в АТО, кличуть до війська

pov

Загиблому воїну Андрію Юркевичу надіслали повістку про прибуття в Тернопільський міський військовий комісаріат протягом 24-х годин. Про це повідомляє вдова Андрія Христина Юркевич.

“Моєму чоловікові, Юркевичу Андрію, прийшла повістка про прибуття в Тернопільський міський військовий комісаріат протягом 24-х годин. А мій чоловік має прийти до них з кладовища, чи як? Через три тижні вже рівно рік, як Андрій загинув під час виконання бойового завдання. Мені в голову не вкладається, як так за цілий рік не навести порядок в базі даних в зовсім невеличкому місті, чи просто хочуть перевірити реакцію рідних? Ви подумали про нашу реакцію та емоції? Як на свої очі бачити батькам та мені – дружині таку байдужість та недбалість… Ми рік і три місяці його не бачили і практично рік не чули його голосу. Дякуємо дуже, але ми про Андрія пам’ятаємо зажди і в такий спосіб нам не потрібне нагадування!”, – пише Христина.

Жінка зазначає: Андрій пішов на Схід добровольцем, але повідомлення про його смерть було адресоване і в Тернопільський військовий комісаріат.

«Як так, не пам’ятати поіменно Героїв, які загинули і поховані в рідному місті, а ж скільки безвісти зниклих, рідні яких досі без могили та без тіла близької людини? Я знаю, що я далеко не перша. Інвалідам приходять повісти, роблять облави по супермаркетах, торгових центрах і серед вулиці вручають повістки… Байдужість, недбалість, неуважність і безпорадність!”, – зазначає жінка.

32-річний тернополянин Андрій Юркевич був активним учасником Майдану. Вижив після жахливих розстрілів на Інститутській. Згодом вирушив на Схід, очолював другу роту добровольчого батальйону “Айдар”. Разом із побратимами він потрапив у засідку. Терористи розстрілювали навіть полонених.

Чоловік загинув 5 вересня 2014 року на Луганщині. Після подій на Майдані Андрій зробив на грудях татуювання із зображенням барикад із шин і коктейлів Молотова. За цим татуюванням і впізнали його тіло.

Похований на Микулинецькому кладовищі у Тернополі. Серед його нагород – орден «За мужність» ІІІ ступеня, виданий посмертно.

 


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares