Міністра економіки Литви звільнили за політ в Астану замовленим рейсом

Міністра економіки Литви звільнили за політ в Астану замовленим рейсом

Президент Литви Даля Грібаускайте підписала указ про звільнення міністра господарства (економіки) Литви Біруте Весайте. Звільнення Весайте стало результатом скандалу, що розгорівся після її польоту минулого тижня на форум до Казахстану з двома радниками на 8-місному літаку, який був замовлений агропромисловою групою компаній «Arvi».

Міністра економіки Литви звільнили за політ в Астану замовленим рейсомКвитки на одну людину коштували 2,7 тисячі літів (782 євро) в обидва боки, повідомляють РІА Новини.

Однак, за даними фахівців цивільної авіації, замовлений рейс на адміністративному літаку за таким маршрутом обходиться у 100 тисяч літів (майже 29 тисяч євро), тобто у 13 тисяч літів (3,8 тисячі євро) на людину. За деякими даними, в цей же час міністерство економіки вело перемовини з однією з компаній групи «Arvi», яка претендує на управління Мариямпольською тимчасовою вільною економічною зоною. Грібаускайте заявила, що міністр допустила конфлікт приватних і громадських інтересів.

У свою чергу, прем’єр-міністр висловив жаль, що його колега по партії зробила помилку, і пов’язав це з недостатнім досвідом роботи в уряді.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *