Міжнародний порно-скандал: іноземці обирали на сайті дітей для розваг в Україні

Міжнародний порно-скандал: іноземці обирали на сайті дітей для розваг в Україні

порноскандал

У Канаді викрили велике міжнародне угрупування з виготовлення та продажу дитячого порно. Серед жертв опинилися й українські діти, а серед злочинців – також один громадянин України, повідомляє ТСН.

Заарештованих – три з половиною сотні. Масштабна операція тривала кілька років у 50-ти країнах світу.

Правоохоронці заявили, що, затримавши злочинців, врятували чотири сотні дітей, зокрема, і з України.

Перших підозрюваних заарештовували ще три роки тому. Загалом за цей час затримали 341 людину.

Фірма з назвою «Азов-Фільм» була зареєстрована у Канаді, продавала DVD-диски й вела онлайн-трансляції відео з голими хлопчиками у 94 країнах світу.

Всі «актори» дитячого порно були неповнолітніми, наймолодшому з них – ледве виповнилося 5 років. Знімали ж відео переважно у Східній Європі.

Режисером багатьох фільмів для дорослих був і українець Віктор Русанов – кандидат наук, краєзнавець, батько двох дітей. У його будинку знайшли сотні дисків із дитячим порно. «Фільми» кандидат наук знімав у Криму. Любителя дитячого порно там і заарештували ще два роки тому і вже засудили на 5 років ув’язнення.

За даними канадських правоохоронців, у міжнародній банді працювали люди різних професій – поліцейські, медики, вчителі, священики, усиновлювачі та десятки дитячих волонтерів. Якщо точніше, це, зокрема, 40 учителів, 32 волонтерів, що працювали з дітьми, 6 юристів, 9 священиків і три прийомних  батька.

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares