Молодіжні організації запрошують тернополян на патріотичні змагання «Кубок Шухевича»

Молодіжні організації запрошують тернополян на патріотичні змагання «Кубок Шухевича»

Традиційний «Кубок Шухевича» патріотичні молодіжні організації Тернопілля проведуть з 28 лютого по 8 березня. Постійними залишаються види спорту та правила, проте, як розповідають члени оргкомітету, є і деякі нововведення.

Зокрема, учасникам Кубка, які ще не досягли повноліття, потрібно мати при собі довідку з медичного закладу про дозвіл на фізичні навантаження і задовільний стан здоров’я.

Змагання проводитимуться з таких видів спорту: копанка (футзал), відбиванка (волейбол), кошиківка (баскетбол), біг (естафета), стрільба, скелелазіння, шахи, бокс, брейн-ринг.

Судитимуть ігри представники управління у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Тернопільської міської ради. Проте оргкомітет покладається й на інший контроль.

«Ми всі тут – представники громадських організацій патріотичного спрямування. А одна з рис патріота – чесність. Тому ми повинні покладатися на совість кожного, щоб змагання були справедливими», – зазначила член оргкомітету Вероніка Дякович.

«Студентська свобода» вже традиційно бере участь у «Кубку Шухевича», ми підтримуємо таку гарну традицію змагань з патріотичним змістом. Крім того, це завжди хороша нагода підтримувати зв’язок з іншими громадськими організаціями, спілкуватися, починати нові проекти разом», – сказав голова ТОГО «Студентська Свобода» Ігор Костюк.

«Патріотичне виховання – важлива складова здорової нації, тому ми підтримуємо таку ініціативу, як «Кубок Шухевича» і беремо активну участь», – наголосив представник  «Фонду добрих людей» Павло Бойко.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *