Молодіжну міську раду Тернополя очолила Вероніка Дякович

Молодіжну міську раду Тернополя очолила Вероніка Дякович

У Тернополі відбувалися вибори до молодіжної міської ради. За результатами голосування перемогу здобула член ТОО ВМГО «АТОМ» та християнської молодіжної спільноти «Знамення» Вероніка Дякович. Про це повідомили у прес-службі мерії.

Міський голова Сергій Надал привітав Вероніку  із обранням та побажав активної роботи, наснаги та успіхів у розбудові молодіжної політики Тернополя.

До слова, основними завданням молодіжної міськради є сприяння взаємодії міської ради і молоді міста Тернополя. Також молодіжна мерія забезпечує узгодженість дій у вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участь в усіх сферах життя суспільства у місті.

«Я довгий час займаюся громадською діяльністю, мені це цікаво і подобається цим займатись. Подати свою кандидатуру на посаду молодіжного мера порадили друзі. Посадових обов’язків у мене немає, оскільки міська рада виступає консультативно-дородчим органом. Відтак, ми збираємось на нашу першу офіційну сесію в четвер, розробимо стратегічний план за яким ми будемо працювати і згідно цього розробимо план заходів та дій, які повинна втілити молодіжна міська рада», – сказала Вероніка Дякович.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *