Муніципали виходять у лідери

ФК «Тернопіль»  –  «Арсенал-Київщина» –  3:1.

Муніципали виходять у лідери  ФК «Тернопіль»  -  «Арсенал-Київщина» -  3:1.

Попри переконливий кінцевий рахунок, гра клубу у першому таймі викликала чимало запитань. Пощастило, що і суперникам теж нічого не вдавалося. Тож у першій половині матчу глядачі відверто нудьгували, а табло так і залишилося світитися нулями.

А от після перерви наших футболістів наче підмінили. Вони стали значно активнішими, і вже на 52-ій хвилині після штрафного повели у рахунку.

Втім, перша ж атака гостей, яку вони провели, розпочавши з центра поля, теж завершилась голом – 1:1.

Ще через дві хвилини після подачі кутового муніципали забили другий гол, а на 84-ій хвилині вони зняли усі питання щодо того, як завершиться матч. Черговий кутовий, і точний удар захисника ФК «Тернопіль» деморалізував гостей – 3:1.

Футболісти з Білої Церкви наприкінці матчу провели лише одну гостру атаку, яка претендувала на результативність, решту ж часу на полі домінували гравці ФК «Тернопіль».

Інша річ, що більш гострих дій вболівальники очікують від атакуючого складу команди, адже у звітному поєдинку голи забивали лише захисники, – робить висновок прес-служба клубу.

Після восьми турів «Тернопіль» набрав 17 очок і піднявся на третє місце у турнірній таблиці серед команд Другої ліги.