На базі Тернопільського економічного університету команди з 23 областей України змагаються у турнірі з міні-футболу (ФОТО)

25

28 липня на базі Тернопільського національного економічного університету відбулося відкриття ІІ Всеукраїнського турніру з міні-футболу та І Всеукраїнського турніру з настільного тенісу серед організацій, які входять до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України.

2

На відкриття турніру завітав Славомір Новак – голова державного агентства автомобільних доріг України, який привітав учасників.

Поспілкуватися з працівниками сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України приїхали заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук та голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

З вітальним словом до учасників турніру звернувся ректор Тернопільського національного економічного університету, професор А.І. Крисоватий. «Наш університет завжди дружить з тими, хто любить спорт. Велика наша держава, велика Україна, великий український народ. Нам не вистачає мостів єднання,  тому саме такі спортивні змагання дають  можливість спілкуватися один з одним. Звертаючись до вас я вірю, що наша держава буде могутньою та незалежною, адже ми її будуємо разом й починаємо саме з доріг», – сказав він.

До слова, змагатимуться за перемогу в турнірі команди з 23 областей України.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *