На Борщівщині дитина потрапила до лікарні через матір однокласника

На Борщівщині дитина потрапила до лікарні через матір однокласника

Матір підлітка так виховувала його однокласника, що дитина зі шкільного класу потрапила до лікарні. Щодо жінки правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 125 ККУ – легкі тілесні ушкодження, про інформує сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській  області.

Про те, що із глибочецької загальноосвітньої школи, що на Борщівщині, для надання медичної допомоги доставили 14-річного школяра, поліцейських повідомили із районної лікарні. Для з’ясування обставин, за яких була травмована дитина, в медичний заклад терміново виїхала слідчо-оперативна група Борщівського відділення поліції.

Правоохоронці встановили, що закрита травма шийного відділу хребта, гематоми шиї та лівої скроневої ділянки голови і садна лівої вушної раковини – наслідки виховного впливу на школяра дорослого, а саме  матері одного з його однокласників.

Коли між хлопчиками виник конфлікт, матір одного з них  вирішила буквально взяти ситуацію у свої руки. На перерві жінка ввірвалася у клас, схопила чужого сина та вдарила його об стіну.

Як стверджують свідки, побиття дитини відбувалося на очах у завуча школи, але педагог бездіяв.

Якщо жінка за свої дії нестиме кримінальну відповідальність згідно статті 125ККУ, то освітянин наразі обійшовся дисциплінарним впливом з боку адміністрації школи, його звільнили з посади завуча й перевели у рядові педагоги. Покарання горе-педагога батьківський комітет вважає зам’яким й наполягає на його звільненні чи переведенні на інше місце роботи.

Джерело: сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській  області.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares