На Кременеччині місцева ворожка допомогла знайти зниклого 2-річного хлопчика

На Кременеччині місцева ворожка допомогла знайти зниклого 2-річного хлопчика

Дитина вийшла на вулицю і пішла з двору. За словами начальника Кременецького райвідділу міліції Володимира Галевича, інформація про зникнення малюка надійшла до них близько 19.00 від бабусі хлопчика, мешканки хутора Трачуки. Остання заявила, що онук щез раптово, вона відволіклася всього на декілька хвилин, як малий пішов з подвір’я.

На пошуки дитини задіяли близько 60 осіб особового складу Кременецького райвідділу, двадцяти місцевих рятувальників та місцевих мешканців. Про це повідомили у  СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Через деякий час до них приєдналися правоохоронці обласного управління міліції, бійці батальйону «Тернопіль» і обласна служба надзвичайних ситуацій.

Шукали всюди, розповів заступник начальника обласного управління  міліції Руслан Балик. До пошуків залучили лісничого, оскільки він найкраще орієнтувався в лісах. Проте дитини не було. Лісничий вирішив скористатися останньою можливістю й зателефонував до місцевої ворожки. Жінка повідомила, що дитину потрібно шукати в полі.

Уже після другої ночі хлопчика вдалося розшукати. Його виявив у борозні, за метрів 150 від хати. Лісничий дослухався до слів ворожки й почав сам оглядати поля.

Хлопчик спав. Його врятував від переохолодження теплий одяг. Дитину, до моменту приїзду швидкої, розтерли та розігріли. Загрози життю дитини немає.

Батьки дитини вдячні усім, хто долучився до пошуків їхнього сина.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares