На Кременеччині оператор районного РЕМу шахрайським методом привласнювала гроші

На Кременеччині оператор районного РЕМу шахрайським методом привласнювала гроші

Кошти, які жителі Кременця оплачували за послуги електормереж, оператор районного РЕМу клала до власної кишені. Каже, самій потрібні були гроші.

Зі слів начальника відділу поліції, що в Кременці, Володимира Галевича, правоохоронці задокументували одинадцять випадків шахрайства, вчинених місцевою жителькою. Жінка, працюючи оператором районних електромереж, обслуговувала населення, приймаючи платежі за використану електроенергію. Щоправда, людські гроші до каси підприємства так і не доходили – осідали в кишені працівниці.

Що за оплачені послуги їм не видають жодних підтверджуючих документів,кременчани спочатку не звертали уваги. Працівниця, що брала гроші і не видавала квитанцій, заспокоювала абонентів, мовляв, не хвилюйтеся, все буде добре. Люди їй довіряли. Проте, коли через деякий час на їхні адреси почали надходити «листи щастя» про заборгованість, взялися з’ясовувати ситуацію. У процес втрутилися кременецькі поліцейські.

Володимир Галевич розповідає, що підозрювана за один раз клала до кишені суми від двохсот до семисот гривень, мотивуючи це потребою в матеріальних коштах. Як планувала повертати – невідомо, та й чи взагалі у плани це входило.

Щодо підозрюваної розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 190 ККУ. Проводиться досудове розслідування.

Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській  області

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares